customheader

Класирани участници в конкурса за есе, стихотворение и рисунка на тема „Моята среща със Земята от Космоса“

Класирани участници в конкурса за есе, стихотворение и рисунка на тема „Моята среща със Земята от Космоса“

Благодарим много на всички ученици, учители, ръководители на школи, родители, директори на училища и всички за които не знаем, но които приеха предизвикателството и участваха в Конкурса за есе, стихотворение и рисунка на тема „Моята среща със Земята от Космоса“ организиран от секция „Дистанционни изследвания и ГИС, ИКИТ-БАН по проект EEOBSS. Оценката на общо 160 работи в трите категории не беше лека задача и за нашите оценители, но успяхме да се справим в срок. Наградите са предметни + грамота. Каним наградените ученици, техните родители и/или учители и приятели на церемонията по награждаването, която ще се проведе на 02 ноември от 13:30 часа в Мраморната зала на Руския културно-информационен център (РКИЦ), ул. Шипка № 34, гр. София. Ако някой от наградените не може да присъства по обективни причини нека ни пише на имейл openday@eeobss.space, за да уточним как ще си получите грамотата и наградата.


В конкурса за есе (5-ти – 7-ми клас) участваха 17 ученика, като награди получават:

  1. Първа награда – Поли Петкова, VІІ клас, СУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – гр. Карнобат
  2. Втора награда – Джансу Юсменова, VІ клас, 2-ро ОУ „Иван Вазов” – гр. Провадия
    1. Втора награда – Цвета Панова, VI клас, ОУ „Св. Св. Кирил и Методий” – гр. Варна
  3. Трета награда – Никол Бояджиева, VІ клас, ОУ „Св. Св. Кирил и Методий” – гр. Варна

В конкурса за есе (8-ми – 12-ти клас) участваха 25 ученика, като награди получават:

  1. Първа награда – Дени-Слава Петкова, ІХ клас, ПМГ „Васил Друмев“, гр. Велико Търново
  2. Втора награда – Радиана Иванова, ІХ клас, ПГ „Генерал Владимир Заимов“ – гр. Сопот
  3. Трета награда – Пламена Илиева, XI клас, СУПНЕ „Фридрих Шилер” – гр. Русе

В конкурса за стихотворение (5-ти – 7-ми клас) участваха 11 ученика, като награди получават:

  1. Първа награда – Белослава Донева, VІІ клас, 74-то СУ „Гоце Делчев“ – гр. Божурище
  2. Втора награда – Мишел Димитрова, V клас, СУ „Епископ Константин Преславски“ – гр. Бургас
  3. Трета награда – Емануил Никифоров, VІІ клас, 74-то СУ „Гоце Делчев“ – гр. София

В конкурса за стихотворение (8-ми – 12-ти клас) участваха 13 ученика, като награди получават:

  1. Първа награда – Добромир Калинов, ХІ клас, ПГ „Генерал Владимир Заимов” – гр. Сопот
  2. Втора награда – Станимира Колева, ХІ клас, СУПНЕ „Фридрих Шилер” – гр. Русе
  3. Трета награда – Златина Желязкова, XI клас, СУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – гр. Карнобат

В конкурса за рисунка (5-ти – 7-ми клас) участваха 66 ученика, като награди получават:

  1. Първа награда – Деница Аронова, VІ клас, НУИ „Добри Христов“ – гр. Варна
  2. Втора награда – Мартин Андреев, V клас, ОУ „Св. Св. Кирил и Методий” – гр. Варна
    1. Втора награда – Сияна Казанджиева, V клас, НУИ „Добри Христов“ – гр. Варна
  3. Трета награда – Елица Първанова, V клас, НУИ „Добри Христов“ – гр. Варна
    1. Трета награда – Димана Мончева, V клас, НУИ „Добри Христов“ – гр. Варна
    2. Трета награда – Славена Изворска, V клас, ОУ „Св. Св. Кирил и Методий” – гр. Варна

В конкурса за рисунка (8-ми – 12-ти клас) участваха 28 ученика, като награди получават:

  1. Първа награда – Михаела Петрова, ІХ клас, СУПНЕ „Фридрих Шилер” – гр. Русе
  2. Втора награда – Павлин Недков, Х клас, СУПНЕ „Фридрих Шилер” – гр. Русе
  3. Трета награда – Михаела Петричева, X клас, СУПНЕ „Фридрих Шилер” – гр. Русе